AMP Technology, os. dr. Józefa Putka 45, 34-123 Chocznia, tel.: +48 519 117 004, +421 915 143 434 e-mail: biuro@ocieplamy.com, nanista@orava.sk

AMP Technology

Aj keď v prípade striekanej izolácie sa zvyčajne hovorí len o izolácii strechy a základov, použitie tohto typu izolácie je oveľa širší. Stojí za to poznať výhody týchto riešení, takže dom alebo byt bude stále viac užívateľsky príjemný.

Izolácia podláh

S tepelnou vodivosťou 0,023 W / mK izolačná vrstva môže byť tenšia ako pri iných materiáloch. To umožňuje znížiť konečnú výšku podlahy, čo je dôležité pri plánovaní výplne dverí, odlievaniu schodov, montáž obkladov apod., nanesená vrstva je tesná a nemá žiadne spoje. Vynikajúce izolačné vlastnosti ukáže pri inštalácii podlahového vykurovania.

Izolácia stien na vnútornej strane

Polyuretánová pena je najlepší materiál pre vnútorné izolácie všetkých budov z dreva (Kanadské domy). Táto technológia v oblasti bývania je stále viac a viac populárnejšia. Po inštalácii elektrického vedenia sa môže začať aplikácia peny.

Vonkajšia izolácia

Na steny musia byť inštalované pásy so šírkou zodpovedajúce hrúbke izolačnej vrstvy. Tepelná izolácia obvodových stien PUR penou sa používa pomerne zriedka.

V našej spoločnosti Vám ponúkame striekanú izoláciu budov pomocou peny s vynikajúcimi technickými parametrami. Je to značka s viac ako 40 rokov skúseností na trhu. Pena je schválená pre použitie v krajinách Európskej únie. Tepelná izolácia polyuretánová pena nielen podstatne znižuje náklady na vykurovanie a vetranie objektu, ale tiež zabraňuje nadmernému zahrievaniu interiéru za horúceho počasia, čo je obzvlášť dôležité v prípade podkroví. Pena dokonale tlmí zvuky prichádzajúce zvonku. Toto je energeticky úsporná izolácia a úplne bezpečná pre vaše zdravie a životné prostredie.

Všetci zákazníci, ktorí majú záujem o získanie viac informácií o polyuretánovej penovej izolácií sú vítaní nás kontaktovať. Naši zástupcovia zodpovedia na všetky vaše otázky a dotazy.