AMP Technology, os. dr. Józefa Putka 45, 34-123 Chocznia, tel.: +48 519 117 004, +421 915 143 434 e-mail: biuro@ocieplamy.com, nanista@orava.sk

AMP Technology

Má rozsiahle a vynikajúce fyzikálne vlastnosti. Polyuretánová pena je materiál, ktorý sa často používa v rôznych priemyselných odvetviach. Polyuretán je dnes nielen súčasťou mnohých každodenných predmetov, ale využíva sa aj ako izolačný materiál pre priemysel. Vďaka nemu môžu moderné budovy spĺňať tie najvyššie štandardy. Tepelná izolácia polyuretánovej peny je osvedčená. Metóda striekanej izolácia veľkoplošných častí šetrí čas a náklady na energiu v najbližších rokoch prevádzky..

Izolácia v priemysle

Polyuretánová pena má akýkoľvek tvar, takže dokonale priľne ku každej štruktúre s nepravidelným povrchom. Tepelná izolácia priemyselných zariadení s použitím tradičných metód (napr. vlna, sklená vata) by bolo časovo náročné, zdĺhavé a málo účinné. Pena preniká do každej medzery a starostlivo tesní povrch. Povrch je bez medzier a škár spôsobuje efekt známy ako tepelný most. Čas a efektivita práce majú osobitný význam v prípade priemyselných zariadení. Z praktického hľadiska je izolácia sprejom jedinou možnou alternatívou pre predmety veľkých rozmerov. Postrek trvá oveľa menej, než iné izolačné metódy. Naša spoločnosť má veľké skúsenosti s realizáciou striekanej izolácie v priemysle. Tak isto aj izolácie striech, stien, stropov, podkroví, potrubia, priestorov pre chladenie, atď. Pre viac informácií o cenách nás kontaktujte. Pôsobíme po celej Slovenskej a Poľskej republike. Každá implementácia je sprevádzaná príslušnými technickými špecifikáciami, kde treba nastaviť typ peny pre špecifické úlohy. Priemyselné izolácie používame medzi haly, sklady, zásobníky, silá atď. .. Je to spoľahlivá ochrana pred stratou tepla, chladu alebo škodlivými účinkami vlhkosti.

Polyuretánová pena v priemysle

Bolo by ťažké nahradiť dnes priemysel, v ktorom je polyuretán. Tento materiál zvyšuje kvalitu, trvanlivosť a použiteľnosť produktov - od prístrojov, cez oblečenie, domáce vybavenia. Pri výrobe nábytku PUR pena sa používa ako náplň do čalúnenia. Vďaka vlastnostiam polyuretánu, nábytok a matrace sú nielen pohodlné, ale aj odolnejšie. PUR pena je elastická a nedeformuje sa ani po rokoch používania.

Ešte väčšiu univerzálnosť polyuretánov je možné vidieť v automobilovom priemysle. Tu je materiál použitý na výrobu čalúnenia, dverových kľučiek, obloženie kabíny, tlmičov, nárazníkov atď. Polyuretán má nízky bod topenia, čo perfektne tlmí hluk a vibrácie. To má vplyv na jazdný komfort a bezpečnosť.

Izolačná pena je nevyhnutná pre všetky typy chladiarenských skladov a mrazničiek, alebo objektov v potravinárskom priemysle. Polyuretán dokonale poníma ochranu teploty a vlhkosti. Tesnosť izolácie sa nemení ani po mnohých rokoch používania. Izolačné vlastnosti polyuretánu vám umožnia získať a udržať mikroklímu, ktorá je nevyhnutná pre správne skladovanie, vrátane zeleniny a ovocia.