AMP Technology, os. dr. Józefa Putka 45, 34-123 Chocznia, tel.: +48 519 117 004, +421 915 143 434 e-mail: biuro@ocieplamy.com, nanista@orava.sk

AMP Technology

Výhody podkrovnej izolačnej peny

Štúdie potvrdzujú, že tepelné straty v budovách v dôsledku nesprávnej voľby izolácie zvyšujú vykurovacie účty v zimných mesiacoch až o 30%! A ako viete najväčšie tepelné straty v domácnosti sú spôsobené úniky v našej streche. Podkrovná izolačná polyuretánová pena zaručuje stabilitu po desaťročia - v rozvinutých krajinách sa táto technológia používa v každej frakcii hospodárstva! Podkrovná izolačná pena funguje obojsmerne - chráni teplo v zime, v lete hermetické izolácie poskytuje komfort zastavenia chladnejšieho vzduchu v budove. Správne vykonaná izolácia by mala nielen spĺňať najvyššie štandardy, ale výrazne znížiť náklady na vykurovanie.

Rozdiely medzi penou a minerálnou vlnou

Technológia striekanej izolácie zaisťuje tesnenie, čo nie je možné s tradičnými technológiami, ako sú vlny, bavlny alebo polystyrén. Súčiniteľ tepelnej vodivosti izolačnej vlny je 0,024-0,0398 W / mK, pričom PUR peny 0,034 - 0,040 W / mK. Montáž izolačnej vaty prebieha pomalšie. Dvaja ľudia môžu vykonávať denne asi 50m2 izolácie. Aplikácia striekanej peny je až 250m2 za deň. Montážna pena vyžaduje pozornosť. Každá netesnosť spôsobuje vznik tepelných mostov. Okrem toho materiál stráca svoje vlastnosti v priebehu času. Podkrovná izolačná pena je izolácia bez tepelných mostov. Vlna absorbuje vlhkosť, ktorá môže zhoršiť ich izolačné vlastnosti, zatiaľ čo pena je priedušná. Polyuretán nemení svoje vlastnosti v priebehu času.

Výhody podkrovnej izolačnej peny

  • Striekaná izolácia vyplní všetky prázdne priestory, aby poskytovala maximálnu ochranu proti tepelným mostom. Materiál spolupracuje so strechou, pričom neexistuje žiadna degradácia!
  • PUR pena je úplne bezpečná pre zdravie, nevyvoláva alergické reakcie, čo znamená, že je vhodná pre každého. Dokonale absorbuje zvuky zvonku. Udrží teplo v zime a v lete zabraňuje hromadeniu tepla zo strechy, podkrovná izolačná polyuretánová pena je oveľa praktickejšie ako tradične metódy.
  • Náklady na polyuretánovú izoláciu sa vrátia rýchlo v podobe úspor pri vykurovaní.
  • Polyuretánový materiál je samohasiací, nespôsobí šírenie ohňa.

Príkladové realizácie

  • Termoizolacja budynku
  • Prace ociepleniowe lsk
  • Izolacja stropodachu
  • Natrysk poddasza poliuretanem
  • Ocieplenie poddasza piank
  • Pianka poliuretanowa

Ostatné realizácie

Pozrite si cenník našich služieb.

Podkrovná izolácia polyuretánovou penou je tá najlepšia voľba pre váš domov!

Doživotná záruka!