AMP Technology, os. dr. Józefa Putka 45, 34-123 Chocznia, tel.: +48 519 117 004, +421 915 143 434 e-mail: biuro@ocieplamy.com, nanista@orava.sk

AMP Technology

Strešná izolácia polyuretánovou penou je dnes najčastejší spôsob používaný na Slovensku. Zaisťuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a hydroizoláciu.

Realizujeme izolácie aj na streche budovy, materiál ktorý používame je pena s uzavretými bunkami, ktorá sa teraz vyznačuje najmenšou tepelnou vodivosťou a vysokou hustotou, aby sme garantovali najlepšiu ochranu proti vlhkosti. Väčšina buniek je vyplnená penovým porofobénom, ktorý neabsorbuje vodu ani vo forme pary. Pokiaľ sa rozhodnete pre izoláciu, táto metóda spĺňa vaše požiadavky v každom ohľade.

Bez ohľadu na tvar strechy a na povahe podkladu PUR pena sa dokonalé prispôsobí a tvorí pevný povlak. Výhoda je že, nie je záťažou pre stavbu budovy. Nemá žiadne tepelné mosty - prepínanie, podľa ktorých by boli tepelné straty.

Stojí za zmienku, že po zateplení strechy, sa môže voľne chodiť po pene, pretože materiál, z ktorej je PUR pena nereaguje, nie je krehký a nevznikajú preliačiny. Povrch izolácie je pokrytý povlakom odolným proti UV žiareniu.

Stojí za zmienku, že penový materiál nie je horľavý. Je tiež odolný voči väčšine chemikálií, s ktorými by mohli mať kontakt.

Strešná izolačná pena nemá konkurenciu, pokiaľ ide o kvalitu a trvanlivosť o čom svedčí dlhodobá záruku na materiál a montáž.

Izolácia striech polyuretánovou penou, okrem vodnej a tepelnej izolácie prináša rad ďalších výhod. Jedným z najvýznamnejších zlepšení je v oblasti energetickej účinnosti, čo samozrejme vedie k nižším účtom za energie.

Ďalším dôležitým faktorom je ochrana životného prostredia prostredníctvom zníženia emisií CO2.

V porovnaní s inými typmi izolácie, napríklad vlnou, polystyrénom, PUR pena vyniká v štatistikách.

Vzorové projekty

  • Ocieplenie dachu piank PUR
  • Ochrona cieplna budynku

Ostatné realizácie

Pozrite si cenník našich služieb.