AMP Technology, os. dr. Józefa Putka 45, 34-123 Chocznia, tel.: +48 519 117 004, +421 915 143 434 e-mail: biuro@ocieplamy.com, nanista@orava.sk

AMP Technology

Systém SCS
Ľahká oceľová konštrukcia - Informácie

SCS (Scottsdale Construction Systems) je stavebný systém, ktorý používa ľahký oceľový rám. Jeho inovácia spočíva vo využití najnovších technológií v každej fáze procesu vytvárania štruktúry stavby. Architektonické návrhy sú vložené do počítača, ktorý posiela dáta do výroby. Stroj vie presne rezať a ohýbať profily na veľkosti konkrétnej zákazky. Každý profil má diery na vnútorné inštalácie.

Používame konštrukčnú oceľ, ktorá má žiarovo pozinkovaný povlak 275 g / m2 triedy 280 a 350, z ktorých každý má hrúbku 0,75 mm, 1 mm a 1,2 mm. Tieto profily sú vyrábané v rozmeroch od 90 mm do 140 mm. Vďaka tejto rozmanitosti, môžeme vyrobiť 12 typov profilov. Dĺžka je vždy upravená tak, aby sedeli rozmery projektu. Jednotlivé zložky sa potom spoja v továrni prostredníctvom nitov. K eliminácii nákladov na dopravu je tu možnosť prevodu výrobné zariadenia, a tým aj produkciu, na stavenisku. Časti ako sú stena, strop, krovy, strechy sú zostavené na stavenisku pomocou skrutiek.

V závislosti na plánovanej budove, môžeme využiť rôzne druhy pokovovania. Pre fasády možno použiť všetky dostupné materiály. Podrobné príklady možno nájsť v architektonických detailoch nižšie.

Táto technológia SCS môže stavať budovy až do štyroch poschodí, s maximálnou výškou steny 6,0 m až 12,0 m rozpätie stropov.

MATERIÁLY pre architektov a výrobcov k stiahnutiu:

Stiahnuť winrar - Stavebné informácie (9MB)
Stiahnuť winrar - Dvojposchodové budovy (21MB)
Stiahnuť winrar - Štvorposchodové budovy (17MB)
Stiahnuť winrar - Tabuľka prierezu (94KB)

Informácie o materiáli