AMP Technology, os. dr. Józefa Putka 45, 34-123 Chocznia, tel.: +48 519 117 004, +421 915 143 434 e-mail: biuro@ocieplamy.com, nanista@orava.sk

AMP Technology

Výhody systému SCS

  • Jednoduchá montáž znižuje čas a tým aj náklady na výstavbu. Ľahkými prvkami možno eliminovať náklady na prevádzku žeriavov. Práca montérov je ľahšie vďaka otvorom v profiloch.
  • Oceľ má jednu z najvyšších pevností k hmotnosti stavebných materiálov. Pre dve podobné stavby, ľahký kov v porovnaní s tradičnou technológiou je niekoľkokrát ľahšia a má rovnaké pevnostné parametre. Ľahkosť prvkov ovplyvňuje nižšie náklady na dopravu, montáž a výkon základov.
  • Steny postavené v systéme SCS sú postavené s presnosťou na 1 mm. Vysoko kvalitná konštrukcia zjednodušuje a zrýchľuje následné dokončovacie práce. Oceľ je pozinkovaná, ktorá je odolná proti korózii. Štruktúra je nehorľavá. Izolácie z minerálnej vlny a polystyrénu majú vysoké tepelné parametre. Tepelné mosty sú minimálne. V porovnaní s dreveným rámom vypadnú problémy, ako je "pull", krútenie a ohýbanie konštrukčných prvkov hniloby či rozožratie.
  • Vzhľadom k tomu, že jednotlivé prvky rámu sa kombinujú pomocou skrutiek, všetky úpravy sú jednoduché. Môžete ľahko „ťahať“ celú štruktúru z jedného miesta na druhé. Môžete ľahko vykonať zmeny aj v tých najzložitejších podmienkach. Zmeny vo fáze výstavby, ako je posunutie priečok, modifikujúce vchody sú jednoduché. Prístup k vnútorným inštaláciám v objekte je jednoduchšie. Všetky opravy môže byť rýchlejšie, lacnejšie a čistejšie než tradičnou technológiou.
  • Rôznorodosť výroby profilov umožňuje optimalizovať množstvo použitého materiálu a tým znížiť náklady. Budovy postavené v technológii ľahkého kovového rámu SCS môže byť dokončená s materiálmi použitými v tradičnej technológií a ponúka možnosť aplikovať moderné sendvičové fasádne panely. Každý projekt určený pre každú technológiu možno ľahko prispôsobiť.
  • Výstavba s ľahkým kovovým rámom SCS je oveľa rýchlejšia v porovnaní s výstavbou budov v technológii tehál a dreva rámu. S otvormi v konštrukciách je rýchlejšia montáž inžinierskych sieti po dome.
  • Ceny ocele sú stabilnejšie ako ceny iných materiálov. V súvislosti s prípravou konštrukčných prvkov na konkrétny projekt, na požadovanú veľkosť, materiálne straty sú minimálne. Všetky vyrobené komponenty sú používané v súlade s projektovou dokumentáciou.
  • Proces výroby a montáže systému SCS má minimálne množstvo odpadu, ktorý je spracovateľný na 100%. Preto nie je žiadny problém s ekológiu spracovania odpadu.